ZAWIDÓW – Muzyczne Zaduszki…

W ubiegłą niedzielę na zawidowskiej scenie wystąpili niezwykle utalentowani wokaliści i wokalistki ze Studia Piosenki Magdaleny Januszkiewicz-Buras.

You are currently viewing ZAWIDÓW – Muzyczne Zaduszki…

Był to swoisty hołd poświęcony twórczości wybitnych artystów, których niestety już nie ma wśród nas.

W wyjątkowy nastrój koncertu wprowadziła nas Magda Maciaszek-Żelazo, która poprowadziła to muzyczne wydarzenie, co rusz uraczając nas anegdotami i ciekawostkami z życia artystów. Tego dnia wysłuchaliśmy muzyczne perełki w nowych i ciekawych aranżacjach. Nie zabrakło takich utworów jak: „Przetańczyć z Tobą chcę” – Anny Jantar, „Tańczące Eurydyki” – Anny German, „Dni których nie znamy”- Marka Grechuty, „Lubię wracać tam gdzie byłem” – Zbigniewa Wodeckiego, czy pomnikowy „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena. Zagraniczne nieśmiertelne klasyki „I Will Always Love You” – Whitney Houston, „Purple Rain” – Prince, „Nothing Compares To You – Sinéad O’Connor i wiele innych.

 

[xyz-ips snippet=”reklama-plaska”]

 

Była to prawdziwa muzyczna uczta upamiętniająca wielkich nieobecnych i ich niezapomniany dorobek muzyczny. Dobór repertuaru oraz piękne i momentami wzruszające wykonania stworzyły niezapomniany klimat tego wydarzenia. Dopełnieniem była jesienna scenografia przygotowana przez pracowników Ośrodka Kultury.
Dziękujemy wszystkim wykonawcom za fantastyczne występy oraz znakomitej trenerce śpiewu Magdzie Januszkiewicz-Buras za perfekcyjne przygotowanie swoich podopiecznych. Arturowi Wieczorkowi za profesjonalną oprawę akustyczną. Dziękujemy zgromadzonej publiczności za tak liczne przybycie.

Do zobaczenia za rok.

Źródło: zawidow.eu

Loading

Reklama [xyz-ips snippet="ad-singular"]
Reklama [xyz-ips snippet="ad-singular"]