Zatrzymany przez „kryminalnych” z Pieńska

125 dni w więzieniu spędzi 28-latek zatrzymany przez policjantów z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Pieńsku. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie listu gończego celem odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa. Notowany był między innymi za czyny z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

You are currently viewing Zatrzymany przez „kryminalnych” z Pieńska

Zatrzymywanie osób poszukiwanych jest jednym z zadań Policji. Do jednostek w całym kraju niemal codziennie wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. Następnie funkcjonariusze prowadzą działania mające na celu ujawnienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymania.

Wczoraj policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Pieńsku zatrzymali 28-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego. Mężczyzna ma do odbycia 125 dni więzienia. Notowany był między innymi za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Przy okazji przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

 

[xyz-ips snippet=”reklama-plaska”]

 

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Fot. Mariusz Pozorski

Loading

Reklama [xyz-ips snippet="ad-singular"]
Reklama [xyz-ips snippet="ad-singular"]