Zaproszenie na Wielkie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych

11 listopada o godz. 17.00 w PGE Turów Arena w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej 9a odbędzie się Wielkie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych.

You are currently viewing Zaproszenie na Wielkie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych

Z okazji 105. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości koncert będzie miał uroczysty charakter i wyjątkową oprawę: zaśpiewa Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu z towarzyszeniem Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów im. Tadeusza Grudzińskiego pod dyrekcją Dominika Lewickiego. Chór przygotowała Anna Gruszczyńska. Aranżacje pieśni patriotycznych przygotowali Joanna i Dominik Lewiccy.

 

[xyz-ips snippet=”reklama-plaska”]

 

Z uwagi na dużą popularność koncertu, impreza odbędzie się  w hali sportowo- widowiskowej PGE Turów Arena. Jak zwykle formuła koncertu zakłada aktywny udział publiczności, która razem z muzykami śpiewa i współtworzy tę uroczystość. W hali przed koncertem rozdawane będą śpiewniki oraz kotyliony.  Serdecznie zapraszamy na Wielkie Śpiewania Pieśni Patriotycznych.

Współorganizatorami imprezy są razem: Starosta Powiatu Zgorzeleckiego, Burmistrz Miasta Zgorzelca, Dziekan Dekanatu Zgorzeleckiego, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu, Prezes Zarządu Centrum Sportowo- Rekreacyjnego w Zgorzelcu i Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu. Wstęp wolny! Zapraszamy! Śpiewajmy razem!

Źródło: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego

Loading

Reklama [xyz-ips snippet="ad-singular"]
Reklama [xyz-ips snippet="ad-singular"]