Przepis na udany urlop w trakcie zimy

Mimo tego, że sezon, kiedy panują ciepłe temperatury, dobiegł końca, nie oznacza to, że nie możemy już wybrać się na urlop. Okres świąteczno-sylwestrowy to doskonały czas, żeby móc oderwać się od codziennych obowiązków i oddać się relaksowi poza miastem. Miejscem, które oferuje taką możliwość bez dwóch zdań jest kompleks domków Lake-Park w Łagowie.

You are currently viewing Przepis na udany urlop w trakcie zimy

Zimowy urlop w malowniczym Łagowie

Podczas sezonu zimowego zdecydowanie najpopularniejszym kierunkiem na urlop są góry, między innymi ze względu na stoki narciarskie. Jednakże jeżeli celem naszego wyjazdu jest głównie relaks, warto przyjrzeć się również województwu lubuskiemu. Szczególnie czarującym miejscem w tym regionie jest Łagów, który możemy uznać za jego prawdziwą perełkę. Skuteczny reset wśród malowniczych krajobrazów rozległego Jeziora Łagowskiego oraz Trześniowskiego i rozciągających się wokół nich lasów to perfekcyjny przepis na to, żeby się na chwilę zatrzymać i odetchnąć.

Pomimo idealnej okazji do tego, żeby po prostu odpocząć, nie sposób nie wspomnieć o tym, jakie atrakcje oferuje okolica Łagowa. Kluczową rolę odgrywa tutaj jego perfekcyjne położenie pomiędzy dwoma jeziorami, co w efekcie nadaje niepowtarzalny klimat. Zwłaszcza uczęszczanym miejscem jest aż 9-cio kilometrowy szlak biegnący wokół Jeziora Łagowskiego. Idealnie sprawdza się on jako miejsce do spokojnych spacerów. Mimo niesprzyjającej pogody zdarza się także, że prawdziwi fani aktywności nawet zimą udają się tu na rower. Warto jest także odwiedzić pobliskie zabytki. Już w najbliższej okolicy znaleźć możemy na przykład:

  • Majaland Kownaty,
  • Lubuski Szlak Wina i Miodu,
  • Zamek Joannitów w Łagowie.

Mimo licznych symboli dziedzictwa województwa lubuskiego, szczególnie uznany jest tutaj pomnik Chrystusa znajdujący się w Świebodzinie, który stale przyciąga do siebie turystów.

Komfortowe domki na wynajem w województwie lubuskim

Łagów to idealne miejsce pod komfortowy wypoczynek nie tylko ze względu na czarujące otoczenie, ale także na znajdujący się tutaj wygodny kompleks domków Lake-Park. Każdy z nich ma do użytku prywatną łazienkę, przestronny salon z aneksem kuchennym, kominek, taras i doskonałe miejsce do zorganizowania grilla. Niezależnie od tego, czy planujemy urlop razem z rodziną, we dwójkę, czy też samemu, rozbudowany kompleks zapewni nam idealne rozwiązanie.

Jeżeli chcesz być blisko natury i sprawdzić ten wyjątkowy – zimowy klimat w województwie lubuskim, Lake-Park Łagów to idealne miejsce na urlop. Przyjeżdżając tu, możesz być pewny tego, że zaznasz prawdziwego spokoju i w pełni odetchniesz od codzienności.

Loading

Reklama [xyz-ips snippet="ad-singular"]
Reklama [xyz-ips snippet="ad-singular"]