Przedszkolaki z wizytą w Komisariacie Policji w Bogatyni

Policjantów z Komisariatu Policji w Bogatyni odwiedziły wraz z opiekunami dzieci z Przedszkola Nr 6. Podczas spotkania funkcjonariusze opowiadali maluchom jak wygląda ich codzienna służba i jaki sprzęt jest wykorzystywany w codziennej pracy. Na zakończenie, oprócz wspólnych pamiątkowych zdjęć, dzieci otrzymały drobne upominki.

You are currently viewing Przedszkolaki z wizytą w Komisariacie Policji w Bogatyni

Wizyta przedszkolaków to jeden z elementów działań informacyjno-edukacyjnych przeprowadzanych przez policjantów zajmujących się szeroko pojętą profilaktyką. Tym razem policjantów z Komisariatu Policji w Bogatyni odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 6.

Podczas takich odwiedzin policjanci pokazują swoim gościom wykorzystywany w codziennej służbie sprzęt, a także oprowadzają najmłodszych po komendzie. W trakcie zwiedzania, funkcjonariusze opowiadają, czym zajmują się na co dzień funkcjonariusze poszczególnych pionów i jak wygląda ich codzienna służba.

 

[xyz-ips snippet=”reklama-plaska”]

 

Na koniec spotkania policjanci omówili z najmłodszymi zasady bezpiecznego spędzania czasu na placach zabaw, w domu oraz przedszkolu oraz rozmawiali o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze. Dzieci wysłuchały też policyjnych rad dotyczących bezpieczeństwa oraz sposobów unikania zagrożeń związanych ze spotkaniem z nieznajomym.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama [xyz-ips snippet="ad-singular"]
Reklama [xyz-ips snippet="ad-singular"]