Podsumowanie XXIII Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast

Dnia 14 stycznia 2023 roku, w Gaju Oławskim odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego za 2022 rok w ramach XXIII Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast. W klasyfikacji generalnej powiatów, w której nagradzano 15 najlepszych, Powiat Zgorzelecki zajął 9 miejsce wśród 27 powiatów z terenu Województwa Dolnośląskiego! Powiatowe Zrzeszenie LZS w Zgorzelcu zorganizowało udział […]

You are currently viewing Podsumowanie XXIII Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast

Dnia 14 stycznia 2023 roku, w Gaju Oławskim odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego za 2022 rok w ramach XXIII Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.

W klasyfikacji generalnej powiatów, w której nagradzano 15 najlepszych, Powiat Zgorzelecki zajął 9 miejsce wśród 27 powiatów z terenu Województwa Dolnośląskiego!

Powiatowe Zrzeszenie LZS w Zgorzelcu zorganizowało udział dzieci, młodzieży, również dorosłych w siedmiu imprezach sportowych na terenie województwa dolnośląskiego. Współzawodnictwo odbyło się w zakresie tenisa stołowego, biegów przełajowych, turnieju piłkarskiego chłopców do lat 13, warcabach 100-polowych oraz piłce siatkowej kobiet i mężczyzn i szachach indywidualnych.

Bilans punktowy zgodnie z regulaminem Igrzysk jest imponujący, albowiem Powiatowe Zrzeszenie LZS w Zgorzelcu zgromadziło 257,5 pkt, co pozwoliło znaleźć się w czołówce powiatów igrzysk, plasując się na 9 miejscu.

Udział w igrzyskach został dofinansowany przez Powiat Zgorzelecki.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim zaangażowanym w działalność Zrzeszenia LZS w Powiecie Zgorzeleckim!

Źródło/foto: Franciszek Haber facebook

Loading

Reklama [xyz-ips snippet="ad-singular"]
Reklama [xyz-ips snippet="ad-singular"]