Doładowanie konta w Orange teraz automatyczne

Doładowywanie telefonu na kartę jest koniecznie, by móc cieszyć się rozmowami, SMS-ami oraz dostępem do internetu. Zdarza się jednak, że można o tym zapomnieć lub po prostu nie mieć głowy do pilnowania stanu swojego konta.

You are currently viewing Doładowanie konta w Orange teraz automatyczne
W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem jest Autodoładowanie Orange. To usługa, dzięki której nie musisz już pamiętać o regularnym wrzucaniu pieniędzy na swój numer, ponieważ… zasili się sam! W tym artykule wyjaśniamy, jak doładować swoje konto w Orange, by włączyć Autodoładowanie Orange.

Jak doładować konto w Orange? Automatycznie!

Już nie musisz myśleć o doładowywaniu konta komórkowego całej swojej rodziny, bo Autodoładowanie Orange zrobi to za Ciebie. Jak taki osobisty asystent odciążający z powtarzalnych czynności, o których łatwo zapomnieć. Usługa automatycznych doładowań zapewni Ci nieustanny dostęp do Twoich ulubionych pakietów internetu, rozmów czy SMS-ów, bo Twoje konto nie zostanie już zablokowane ze względu na zapomnienie o jego zasileniu. A jeśli zajmujesz się również doładowywaniem numerów Twoich bliskich, to je też możesz włączyć do usługi – i zaoszczędzić jeszcze więcej czasu. OK, Autodoładowanie to świetny sposób na to, jak doładować swoje konto Orange. Ale jak to działa?

Autodoładowanie Orange doładowuje Twoje konto za każdym razem, kiedy jego stan spadnie poniżej określonego wcześniej poziomu. To Ty decydujesz, od jakiej kwoty ma być wykonane zasilenie oraz jaką ilość środków chcesz wrzucić na konkretny numer. Płatności z kolei odbywają się za pomocą Twojej karty płatniczej, którą bezpiecznie dodajesz na swoim prywatnym koncie klienta na stronie Orange. I tyle!

Jak włączyć Autodoładowanie Orange?

Uruchomienie usługi Autodoładowanie Orange jest bardzo proste. Zakładasz swoje konto klienta na stronie doladowania.orange.pl, logujesz się i wybierasz Autodoładowanie. Następnie ustawiasz parametry usługi (które później możesz dowolnie zmieniać, w razie potrzeby):

  • numer, który ma się automatycznie doładowywać,
  • kwotę, którą ma być automatycznie zasilany wybrany numer,
  • stan konta, poniżej którego usługa ma się włączyć i doładować telefon.

 

Kolejnym krokiem jest dodanie oraz zapisanie swojej karty płatniczej, z której będą pobierane środki na doładowanie. Proces jest całkowicie bezpieczny, a usługa automatycznych doładowań całkowicie bezpłatna, dzięki czemu nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Zyskujesz za to czas, który trzeba by było poświęcić na manualne zasilanie swojego konta.

Autodoładowanie Orange działa dopóty, dopóki nie wyłączysz usługi. Nie musisz już więc pamiętać o cyklicznym zasilaniu swojego konta. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z automatycznych doładowań, a także zmienić lub usunąć dane karty płatniczej, jeśli zajdzie taka potrzeba.

A najlepiej samemu sprawdzić, jak wygodne jest doładowywanie konta przez Autodoładowanie Orange!

Loading

Reklama [xyz-ips snippet="ad-singular"]
Reklama [xyz-ips snippet="ad-singular"]